De Samsung Odyssey G9 Neo Mini LED Gaming LS49AG950NUXEN is een groot beeldscherm dat je vooral inzet om mee te gamen. Deze speciale game beeldscherm heeft namelijk alles in huis om je gameflow te verbeteren. Dat komt onder meer door de breedte van maar liefst 49 inch. Zo word je echt in de game gezogen en heb je altijd overzicht tijdens het gamen. Zo heb je een groot voordeel tegenover je tegenstanders.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | LS49AG950NUXEN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 114,95 cm |
|---|---|
| Breedte bezel (schermrand) | 5 mm |
| Diepte | 41,83 cm |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Hoogte | 53,72 cm |
| Inclusief standaard | Ja |
| Kabelmanagement | Ja |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitstraling | Gaming |
Beeldscherm
| Aanbevolen beeldresolutie | 5120 x 1440 |
| Adaptive Sync | Ja |
| Beeldverhouding | Super ultrawide (32:9) |
| Bluelight filter | Ja |
| Contrastverhouding | 1000 |
| Curved | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
| Kijkafstand | 86 - 231 cm |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Kleurruimte | sRGB |
| Local dimming | Ja |
| Paneeltype | VA paneel |
| Percentage kleurdekking sRGB | 125 % |
| Pixel-dichtheid | 108,54 ppi |
| Reactietijd | 1 ms |
| Reflectie scherm | Anti reflecterend |
| Resolutie breedte | 5120 pixels |
| Resolutie hoogte | 1440 pixels |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Scherpte | 5K |
| Touchscreen | Nee |
| Trillingsvrije technologie | Ja |
| Type adaptive sync | FreeSync, G-Sync Compatible |
| Type anti-reflectie | Anti glare |
| Type HDR | DisplayHDR 400, HDR10 |
| Verversingssnelheid | 240 Hz |
Aansluitingen en verbindingen
| Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort | 1 |
| Aantal female standaard usb-A poorten | 2 |
| Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 2 |
| Aantal usb-aansluitingen | 3 |
| Versie female standaard usb-A poort | 3.0 |
| Type usb-aansluiting | Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form) |
| Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort | 1 |
| Aantal Female HDMI type A 2.1 poort | 2 |
| Geschikt voor Daisy Chaining | Nee |
Verstelbaarheid
| Draaibare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Pivot-functie | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 100 mm |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energiekosten per jaar | 17,66 euro |
| Energieverbruik actief | 55 W |
| Energieverbruik per jaar | 80,3 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |